nadruki na odzieży

ZADBAMY O PROFESJONALNY WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY

Po pierwsze jakość

Korzystamy z zaawansowanej technologii cyfrowej, a to oznacza, że oferujemy nadruki na koszulki, ubrania i materiały w nieograniczonym wachlarzu kolorystycznym. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość oraz trwałość każdej wydrukowanej grafiki.

Po drugie nieograniczone możliwości

Wydrukujemy nawet najbardziej zaawansowane grafiki na każdym rodzaju materiału. Drukujemy na materiałach oraz gotowych produktach, takich jak: koszulki, bluzki, czapki itp. Bez problemu zadrukujemy również elementy ubrań: guziki, ekspresy, kieszenie.

Po trzecie szybkość

Wiemy, jak ważny jest obecnie czas realizacji usługi. Zamawiając u nas nadruki na koszulki, możesz liczyć nie tylko na wysoką jakość, ale również na szybką realizację.

Nasze certyfikaty

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Jakość naszych nadruków na odzieży potwierdzają certyfikaty.

tkacz-2
Logo-IMO
nadruki na odzieży

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA NADRUKI NA KOSZULKACH I ODZIEŻY W DRUKU CYFROWYM

Od początku naszej działalności położyliśmy ogromny nacisk na jakość naszych usług, dlatego też sięgnęliśmy po najnowszą technologię drukowania i zainwestowaliśmy w profesjonalne drukarki. Maszyna Kornit, na której pracujemy, posiada opatentowaną technologię druku na kolorowych materiałach. Druki wykonywane są na mokro, co pozwala na wchłonięcie farby w strukturę materiału. Dzięki temu nasze nadruki są niespieralne.

Skontaktuj się z nami

Maszyna Drukarska Kornit

wykres

Kolejną zaletą wykorzystywanej przez nas technologii jest wydajność. Przedstawiony obok wykres pokazuje, że alternatywna metoda drukowania, jaką jest sitodruk staje się bardziej opłacalna jedynie przy ponad 200 sztukach wydruku na białych materiałach oraz przy około 150 na kolorowych. Ponad to technologia sitodruku nie pozwala na wydruki w pełnej kolorystyce z przejściami tonalnymi, a każdy dodatkowy kolor zwiększa koszt.